Sepetim

GÜLEÇ:’ TESİSİMİZDE KORONAVİRÜS’E KARŞI, TÜM TEDBİRLER ALINDI’

Yalova’nın ilk işyeri açma ruhsatlı besi tesisi,  Cemal Güleç Besi Tesisi korona virüsüne karşı tüm tedbirleri aldığını belirtti.

Cemal Güleç Besi Tesisi işletmecisi Ferhat Güleç dünyayı sarsan corona virüsü hakkında, “Sürekli hizmet ve kalite anlayışımız ile müşteri memnuniyetini önemsiyoruz. Firmamız bünyesinde büyükbaş ve küçükbaş hayvan yem çeşitleri, kanatlı ve evcil hayvan yemleri ile hayvancılık malzemeleri ve ekipmanlarının satışı yapılmaktadır. Ayrıca www.guleckardesler.com portalımızda internet üzerinden de satışlarımız devam etmektedir. Bu çerçeveler doğrultusunda firmamızda hijyen tedbirleri her zaman göztilmektedir..” 

‘TÜM TEDBİRLERİ ALDIK’

DÜNYAYI ve Türkiye’yi sarsan coronavirüs ile ilgili de sözlerini sürdüren Güleç,’Hem açık hem de bağlı sistem olmak üzere işleyen tesisimizde son teknolojik gelişmelerden yararlanmaya devam ediyoruz. Tesisimiz için Türkiye’nin en temiz çiftliği diyebiliriz. Çiftliğin içerisinde hayvanların bakımını sağlayacak veteriner hekimlerimize ayrılan bir oda var. Tüm personelimizi bu konuda bilinçlendirmekteyiz. Dünyayı sarsan corona virüsüne karşıda tesisimizde gerekli tüm tedbirleri alarak, hijyen kurallarına uymaktayız’ diye konuştu.

KAYNAK: http://yalovacizgi.com/tr/haberler/16875/gulec-tesisimizde-koronaviruse-karsi-tum-tedbirler-alindi-haberemre-can