Sepetim

‘CEMAL GÜLEÇ BESİ ÇİFTLİĞİNDE’ HİZMET AYAĞINIZA GELİYOR

HER ZAMAN insan sağlığına değer veren firma olarak adından söz ettiren Yalova’nın köklü firması Cemal Güleç Besi Çiftliğinde, kurban satışları devam ediyor. Vatandaşlar tarafından alınan korona virüs tedbirleri takdirle karşılanırken, firma yetkilisi genç iş adamı Ferhat Güleç,’ insan sağlığına her zaman önem verdik, vermeye de devam edeceğiz. Cemal Güleç Besi Çiftliğinde korona virüsüne karşı tüm tedbirler alındı. Gerek satış yerimizde, gerekse kesimhanemizde vatandaşlarımız gönül rahatlığı ile firmamızı tercih edebilir.’ diye konuştu.

‘TESİS TÜM TEDBİRLERİ ALMIŞ’

YILLARDIR Cemal Güleç Besi Çiftliğinde kurban ibadetini gerçekleştirdiğini belirten vatandaşlar,’ Yıllardır tercih ettiğim, harika ilgi ve özen gördüğüm ve son derece memnun kaldığım Cemal Güleç Besi Çiftliğinde Allah izin verir, nasip ederse bu sene de kurban ibadetimizi burada gerçekleştireceğiz. Tesisin girişinde ateşimiz ölçülüyor, dezenfekte işlemleri ayağımıza kadar getiriliyor. Bu hizmette emeği geçenleri tebrik ediyorum. Cemal Güleç Besi Çiftliğinde, korona virüsüne karşı tüm tedbirler alınmış olması bizleri son derece memnun etti.’ dedi.

‘HİZMET ANLAYIŞLARINI TAKDİR EDİYORUM’

Aracının olmadığını belirten vatandaşlara da servis hizmeti sağlayan Cemal Güleç Besi Çiftliği ile ilgili söz alan vatandaşlar,’ Cemal Güleç Besi Çiftliğinde hizmette sınır yok. Bizim aracımız yok fakat servis imkanları için çok teşekkür ederim. Vatandaşa hizmet anlayışlarını çok takdir ediyorum.’ diye konuştular.

KAYNAK: http://www.yalovacizgi.com/tr-TR/haberler/17505/cemal-gulec-besi-ciftliginde-hizmet-ayaginiza-geliyor-haberemre-can