Sepetim

Hakkımızda

Un, yem, zahire, canlı hayvan ve hayvancılık marketi hizmetlerimiz ile geçmişten günümüze sizlerleyiz…

Firmamız 1979 yılında faaliyetine başlamış olup, ilerleyen süreçte çağın gereksinimlerine ve müşterilerimizin taleplerine göre kendisini daima yenilemiş, geliştirmiştir. Geleneksel hayvan yetiştiriciliğini teknoloji ile harmanlayan firmamız sizlere ulaşan her ürün için sizlerin sağlığını ve konforunu ön planda tutmaktadır.

Güleç Kardeşler olarak; büyükbaş canlı hayvan üretim çiftliği, 2 adet kesimhane, 2 adet showroom mağaza olmak üzere toplam 20.000 m2’lik alanda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Showroomlarımızda un, zahire satışının yanı sıra büyükbaş, küçükbaş, kanatlı hayvan ile evcil hayvan besiciliğinde kullanılan yem ve ürünlerin satışını gerçekleştirmekteyiz.

Firmamızın bir diğer faaliyet alanı ise canlı hayvan yetiştiriciliği ve karkas et teminidir. Yalova’nın hatta bölgemizin en modern tesislerine sahip olan firmamızda kendi yetiştirmiş olduğumuz canlı hayvanları gıda kodeksine uygun olarak kesip, müşterilerimize ulaştırmaktayız. 2000 ton et üretimine sahip tesislerimiz en hijyenik ve modern büyükbaş hayvan tesislerindendir.

Firmamız yeni kurulacak olan çiftliklere verdiği danışmanlık hizmetinin yanı sıra mevcut çiftliklere de geliştirme projeleri uygulamaktadır. Danışmanlık hizmeti veren firmamız bünyesinde adaklık ve kurbanlık hayvan alım satımı da yapılmaktadır.

Sahip olduğumuz deneyim ve günümüz teknolojisine uygun altyapımızı ile sağlığınızı ön planda tutarak sektördeki tüm gelişmeleri takip ederek, kalite ve hijyen standartlarımızdan asla taviz vermeden geçmişten geleceğe taşımaya devam ediyoruz.

Çözüm ortaklarımızla ve değerli müşterilerimizle sadece Yalova’da değil, bölgemizde ve ülkemizde öncü firmalar arasında yer almaya devam edeceğiz.
Geleceğimize birlikte sahip çıkmalım… Çünkü milli ekonominin temeli tarım ve hayvancılıktır.

Bayiliklerimiz