Sepetim

GÜLEÇ KARDEŞLER TAM NOT ALDI

Yalova Safran Köyde geçtiğimiz aylarda faaliyete geçen ve ilk kurban bayramında yapılan değişiklikler ve hizmet anlayışı farkıyla adından söz ettiren Cemal Güleç Besi Çiftliği Yalovalılardan tam not aldı.


Yalova
 Safran Köyde geçtiğimiz aylarda faaliyete geçen ve ilk kurban bayramında yapılan değişiklikler ve hizmet anlayışı farkıyla adından söz ettiren Cemal Güleç Besi Çiftliği Yalovalılardan tam not aldı
Yalova Valiliği İl Kurban kesim komisyonu yaptığı denetimlerde hijyen kurallarına uygun kesimhanelere yaptığı incelemeler sonrasında 100 puan alan Cemal Güleç Besi Çiftliği ilk Kurban Bayramında Yalovalıların tercih edilen kesimhanelerinden biri oldu. Güleç Kardeşler adına İlk kurban bayramı kesimleri için düzenlenen törende konuşan ve aynı zamanda Yalova Belediye başkan Yardımcısı olan Halit Güleç “Yüksek kaliteli hizmet anlayışımızla bu mübarek bayramda ibadetlerini Cemal Güleç Besi Çiftliği’ni tercih ederek yerine getiren misafirlerimizin, ilk gün itibari ile taleplerini karşılayabilmekten mutluluk duyuyoruz” diye konuştu
Halit Güleç açıklamasında “Hizmet anlayışımızı her yıl bir adım daha ileri taşıyarak bayramın bayram tadında geçmesi için, özenle hazırlayıp sunduğumuz ikramlarımızla, eski bayramları aratmayan şenlik havasıyla, evimizde ağırladığımız misafirlerimizin Kurban Bayramı’nı kutluyor, ibadetlerinin kabul olmasını diliyoruz.” dedi.
Kesimhaneyi ziyaret edenler arasında Yalova Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Suat Parıldar ve Yalova Müftüsü Turgut Açari de yer aldı. Parıldar ve Açari’ye tesisi gezdiren Halit Güleç çalışmalar hakkında da bilgiler verdi. Öte yandan vatandaşlar kurbanlarının kesim sırasını beklerken yapılan ikramlardan faydalandılar. Vatandaşlar Cemal Güleç Besi Çiftliği’nin modern ve hızlı hizmetinden son derece memnun kaldıklarını ifade ettiler. 

KAYNAK: https://www.yalovagazetesi.com/gundem/gulec-kardesler-tam-not-aldi-h29397.html