Sepetim

GÜLEÇ YEM:’ SİZ İSTEYİN, BİZ GETİRELİM’

BESİCİLİK ve tüm ürünler ile ilgili daha önce bahar kampanyası başlatan, Türkiye’nin her yerine kargo ile gönderim hizmeti sağlayan Güleç Kardeşler firması, COVİD-19 salgını nedeniyle besicilik ile ilgili ihtiyaçlarını alamayan, evlerinden çıkamayanlara,‘siz isteyin, biz getirelim’ diyerek, hizmeti ayaklarına götürmeye başladı.

DÜNYANIN ve Türkiye’nin geçirdiği zorlu günlerde bu hizmetten faydalanan vatandaşlar,’ Güleç Kardeşler Cemal Güleç Besi Çiftliği firma yetkililerine teşekkür ederim. Hayvanlarımızın yem ve diğer ihtiyaçları oluyordu. Bizler de dışarı çıkıp, hayvanlarımızın bu ihtiyaçlarını karşılayamıyorduk. Allah onlardan razı olsunlar. şimdi arıyoruz, ihtiyaçlarımızı bildiriyoruz. Sağolsunlar kapımıza kadar getiriyorlar.’ diye konuştular.

Zorlu günlerde, gerekli tedbirleri alarak hizmet ettiklerini belirten firma yetkilileri,’ biz her zaman vatandaşımızın yanında olduk. Bu zorlu süreçte de olmaya devam edeceğiz. Firma çalışanlarımız gerekli tedbirleri alarak hayvancılık sektörü ile uğraşan insanların gerekli yem, ürün vb gibi ihtiyaçlarını karşılıyoruz, kapılarına kadar götürüyoruz. ‘ diye konuştular.

KAYNAK: http://www.yalovacizgi.com/tr-TR/haberler/17049/gulec-yem-siz-isteyin-biz-getirelim-haberemre-can